Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Січень » 29
Практична психологія дійсного члена НАПН України Т.С. Яценко реалізує специфічні теоретичні знання, що в роботі психолога виявляються як професійна інтуїція. Метод глибинної психокорекції дозволяє надавати ефективну психологічну допомогу особі у вирішенні її особистісних проблем та сприяє формуванню професійних якостей. На фото 1 представлений семінар практичних психологів на тему «Основи глибинно-психологічної корекції особистості» з використанням найрізноманітніших прийомів психоаналітичної роботи: з авторськими та неавторськими малюнками, невербальними та вербальними вправами, психодрамою, роботою з каменями і т. ін.

Спеціальну підготовку з даної методики отримав практичний психолог Красноставської ЗОШ І-ІІІ ступенів Цісар Марина Володимирівна за сприяння ХОІППО. 

Набутим досвідом Марина Володимирівна поділилася з учасниками семінару. Основне завдання методики глибинної психокорекції полягає у визначенні психологічного стан ... Читати далі »
Категория: Новини психологічної служби | Просмотров: 925 | Добавил: chemrmk | Дата: 29.01.2014

 17 грудня 2013 року на базі Бережанської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний інтегрований семінар вчителів природознавства та основ здоров’я на тему «Розвиток професійної компетентності педагога, як умова успішного впровадження Державного стандарту базової загальної середньої освіти», в рамках якого Мельничук Наталією Миколаївною було проведено відкритий урок з природознавства за тренінговою технологією у 5 класі на тему: «Людина і Всесвіт. Дослідження космосу». 

 Актуальним для сьогодення є питання залежності підлітків. Саме тому для проведення позакласного заходу у формі телепередачі «Все буде добре» Наталією Миколаївною було обрано тему наркотичної, тютюнової та комп’ютерної залежності молоді. Експертами у студії виступили лікар Чемеровецької ЦРЛ Коруняк Руслан Анатолійович та практичний психолог Стукан Іванна Іванівна. Учні з великою цікавістю слухали розповідь Руслана Анатолійовича про причини та наслідки вживання різних наркотичних ре ... Читати далі »
Просмотров: 1048 | Добавил: chemrmk | Дата: 29.01.2014