Вітаю Вас, Гість

Додаток до районної комплексної програми розвитку освіти Чемеровеччини на 2011-2015 роки,
затвердженої рішенням ІV сесії VІ скликання від 04.03.2011 року № 15-4/2011,
розділ ІІ "Загальна середня освіта", проект "Обдарована дитина"

Порядок
призначення районної учнівської стипендії "Обдарованість"
за досягнення високих результатів у олімпіадах, конкурсах та турнірах
інтелектуальної спрямованості, МАН, змаганнях

1. Порядок призначення районної учнівської стипендії "Обдарованість" поширюється на учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, які досягли високих результатів у олімпіадах,конкурсах та турнірах інтелектуальної спрямованості, МАН, змаганнях.

2. Щорічна районна учнівська стипендія виплачується у бюджетному періоді в межах загальних коштів, передбачених кошторисом.

3. Районна учнівська стипендія присуджується до Дня захисту дітей школярам за вагомі успіхи та результативну участь учнів-переможців районних етапів у обласних та всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах та турнірах інтелектуальної спрямованості, науково-дослідних роботах МАН України.

4. Згідно Порядку призначення районної учнівської стипендії "Обдарованість" може бути присуджена лише одна стипендія у розмірі 500 гривень із видачею диплома Стипендіанта.

5. Висунення претендентів на здобуття стипендії здійснюється колективами навчальних закладів, що знаходяться на території Чемеровецького району.

6. Листи-клопотання щодо висунення на здобуття стипендії подаються до 1 травня на ім'я начальника відділу освіти.

7. У листі-клопотанні зазначаються:

  • дата і номер протоколу педагогічної ради, за рішенням якої було висунуто претендента на здобуття стипендії;
  • прізвище, ім'я та по батькові, дата народження, домашня адреса, телефони, ксерокопія документів (свідоцтва про народження, паспорта), довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • документальне підтвердження результативності роботи претендента на здобуття стипендії.
8. Відомості про претендента підписуються керівниками навчального закладу, що висував претендента на здобуття стипендії.

9. На колегії відділу освіти розглядається питання щодо присудження стипендії та здійснюється відбір кандидатури на основі принципів прозорості та демократичності.

10. Стипендія та диплом вручаються під час урочистостей, присвячених Дню захисту дітей. Інформація оприлюднюється у засобах педагогічної та місцевої преси , радіо.

11. Особи, яким вже було присуджено стипендію, на її здобуття повторно не висуваються.

12. Фінансування видатків, пов'язаних з нагородженням, здійснюється за рахунок асигнувань, передбачених у районному бюджеті відповідно до кошторисних призначень.На виконання державної цільової Програми роботи із здібною та обдарованою молоддю, за підтримки загальноосвітніх навчальних закладів району оновлено банк обдарованих да здібних дітей станом на 01.10.2012 року.

Завантажити документ