Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 22 » Фестиваль «Квітуча моя Україна»
16:09
Фестиваль «Квітуча моя Україна»

Лідери учнівського самоврядування нашого району організували і провели фестиваль "Квітуча моя Україна", який проходив на базі районного Будинку школярів. Його головна мета:  виховання у дітей почуття відповідальності перед майбутніми поколіннями щодо збереження екології та примноження природних багатств рідного краю, привернення уваги громадськості до вище перерахованих проблем.

   Принагідно відзначити, що школярі творчо і неординарно підійшли до підготовки і втілення у життя основних завдань фестивалю. Захід  більше був схожий на театралізоване дійство, у ході якого тонко і невимушено було представлено «роботи» учасників конкурсних програм. 

  Гучними фанфарами, милозвучними піснями та веселковим різнобарв'ям костюмів розпочались презентації «домашніх завдань». Кожна із команд представляла свою візитку, соціальну рекламу, демонструвала одяг виготовлений власними руками та брала участь у інтелектуальному випробовуванні.

   Парад костюмів, виготовлених власноруч,  милував досконалістю око журі, соціальна реклама,  спрямована на збереження природи, нікого не могла залишити байдужим.  "Битва ерудитів" вражала інтелектуальними здібностями конкурсантів, різнобарвні композиції " Дари осені" красувалися у залі і ще раз підтверджували щедрість української землі. 

    Фестиваль завершився, однак можна переконливо стверджувати, що молода зміна лідерів української держави, збереже і примножить набутки минулих і нинішнього поколінь. Свій вагомий внесок у цю важливу загальнодержавну справу по збереженню навколишнього середовища можуть зробити й ті, хто брав участь та був гостем феєричного спалаху фантазій юних любителів природи Чемеровеччини.


Переглядів: 761 | Додав: chemrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]