Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Жовтень » 15 » До уваги абітурієнтів, засобів масової інформації та громадськості!
16:31
До уваги абітурієнтів, засобів масової інформації та громадськості!

Після оприлюднення наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23 серпня 2012 року № 943 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2013 році» у деяких ЗМІ з’явилися публікації, що у 2013 році будуть перекладені всі тести з навчальних предметів (окрім тесту з української мови і літератури).

Звертаємо Вашу увагу на те, що згідно з п. 4.2 зазначеного наказу Українським центром оцінювання якості освіти, за бажанням абітурієнта, здійснюватиметься переклад тестів з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хіміїкримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами; світової літературиросійською мовою.

Відповідно тести з української мови і літератури, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мовне перекладатимуться.

Просимо засоби масової інформації в подальшому відповідально поставитися до висвітлення новин щодо проведення тестування та об’єктивно подавати інформацію про особливості зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році. Радимо абітурієнтам послуговуватися офіційними джерелами інформування про організацію та перебіг зовнішнього незалежного оцінювання.

За матеріалами сайту Українського центру оцінювання якості освіти


Категорія: Новини ЗНО | Переглядів: 554 | Додав: chemrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]