Чемеровецький районний методичний кабінет - Переможці конкурсу "Вчитель року - 2013"
Вітаю Вас, Гість

Вітаємо переможців районного туру конкурсу "Вчитель року - 2014" у номінаціях:

 

Фастову Наталію Віталіївну – вчителя початкових класів Чемеровецького НВК №1 – переможця обласного туру конкурсу «Учитель року - 2014» в номінації «Початкові класи»

 

Вовк Наталію Петрівну – вчителя географії Чемеровецького НВК №2 – лауреата (ІІ місце) обласного туру конкурсу «Учитель року - 2014» в номінації «Географія»

Коновала С.С. – вчителя трудового навчання Закупнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів - лауреата (ІІІ місце) обласного туру конкурсу «Учитель року - 2014» в номінації «Трудове навчання»

Старушок Лілію Іванівну – директора Вишнівчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів - лауреата обласного туру конкурсу «Учитель року - 2014» в номінації «Директор школи»

Волощук Тетяну Валентинівну – вчителя світової літератури Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - учасника обласного туру конкурсу «Учитель року - 2014» в номінації «Світова література»

 

А також лауреатів районного туру конкурсу:

в номінації «Географія»: 

- Юркевич Оксану Володимирівну  -  Чемеровецький НВК №1;

- Гарбуз Оксану Іванівну – Летавський НВК;

в номінації «Світова література»: 

- Добруцьку Наталію Анатоліївну   - Чемеровецький НВК №1;

- Дубінську Олену Казимирівну  - Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

в номінації «Початкові класи»: 

- Кизиму Марію Альбінівну   - Чемеровецький НВК №2;

- Приймак Світлану Миколаївну – Жердянська ЗОШ І-ІІІ ступенів;

- Волошину Аллу Федорівну – Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів;

в номінації «Трудове навчання»: 

- Сухара Олега Анатолійовича-  Чемеровецький НВК №1;  

- Довганя В’ячеслава Володимировича  - Чорняннська ЗОШ І-ІІІ ст.;

в номінації «Директор школи»: 

- Срібняк Віру Вікторівну – Свіршковецька ЗОШ І-ІІІ ст.;

 

- Михайловську Людмилу Михайлівну – Івахновецька ЗОШ І-ІІ ст.

 

 

 

 

Вітаємо переможців районного туру конкурсу "Вчитель року - 2013" у номінаціях:

"Інформатика" - Пагора Юрія Вікторовича, вчителя інформатики Чемеровецького МНВК "ліцей економіки і права"

 "Фізика" - Найчук Оксану Анатоліївну, вчителя фізики Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів

 "Російська мова і література" - Волосецьку Олену Миколаївну, вчителя російської мови та світової літератури Кугаєвецької ЗОШ І-ІІІ ст.

"Музика" - Сухар Ірину Михайлівну, вчителя музики Жердянської ЗОШ І-ІІІ ст.

А також відзначаємо лауреатів конкурсу у номінаціях:

 "Інформатика" - Стахурську Тетяну Михайлівну, вчителя інформатики Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ст., Радішевську Тетяну Василівну, вчителя інформатики Чемеровецького НВК №1

"Фізика" - Пасічник Людмилу Іванівну, заступника директора з навчальної роботи, вчителя фізики Чемеровецького НВК №2, Пасічника Володимира Петровича, заступника директора з науково-дослідницької роботи, вчителя фізики Чемеровецького НВК №1

"Російська мова і література" - Драпату Наталію Володимирівну, вчителя російської мови Більської ЗОШ І-ІІІ ст., Волощук Тетяну Валентинівну,  вчителя російської мови та світової літератури  Гусятинської ЗОШ І-ІІІ ст.

"Музика" - Поплавську Ліану Ігорівну, вчителя музики Чемеровецького НВК №1.