Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - 13 Березня 2013 - Чемеровецький районний методичний кабінет
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 13 » Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
16:26
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Зведена таблиця переможців

 №

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва предмета

Навчальний заклад

Клас

Місце

 1

Кочмар     Олександр  Дмитрович

Англ. мова

Чемеровецький НВК №1

10

ІІІ

 2

Бейлик  Павло    Іванович

Астрономія

Жердянська  ЗОШ І-ІІІ ст

11

ІІ

 3

Кіщук     Володимир  Вікторович

Астрономія

Більська  ЗОШ І-ІІІ ст.

10

ІІ

 4

Романюк Діана Леонідівна

Біологія

Чорнянська ЗОШ І-ІІІ    ст.

11

ІІІ

 5

Романюк Едуард Леонідович

Біологія

Чорнянська  ЗОШ І-ІІІ ст

8

ІІ

 6

Геренчук Артем Вікторович

Географія

Більська ЗОШ І-ІІІст.

10

ІІІ

 7

Дворянов  Богдан    Анатолійович

Географія

Зарічанська ЗОШ    І-ІІІ  ст.

8

ІІІ

 8

Задворна     Анастасія  Володимирівна

Географія

Чемеровецький НВК №1

11

ІІІ

 9

Дикун Вікторія Олегівна

Географія

Чемеровецький НВК №2

9

ІІІ

 10

Мельник Марина Михайлівна

Екологія

Більська ЗОШ І-ІІІ ст

11

ІІІ

11 

Харкавлюк Олена Ігорівна

Екологія

Летавський НВК

10

ІІ

12 

Оляновська  Ірина  Анатоліївна

Економіка

Чемеровецький НВК «МНВК- ліцей»

10

ІІІ

13 

Лужняк Анна Вікторівна

Математика

Більська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

ІІ

14 

Суходольська     Ольга  Олегівна

Нім. мова

Свіршковецька  ЗОШ І-ІІІ     ст.

10

ІІІ

15 

Зюбрій Сніжана     Василівна

Право

Чемеровецький НВК №1

11

ІІ

16 

Сагановська Крістіна Олександрівна

Право

Більська ЗОШ І-ІІІ    ступенів

10

ІІІ

 17

 Заставнецька    Яніна Анатоліївна

Психологія

Чорнянська  ЗОШ І-ІІІ ступенів

11

ІІ

 18

Дикун     Вікторія  Олегівна

Рос.мова

Чемеровецький НВК №2

9

ІІІ

 19

Зелена  Аліна    Олександрівна

Рос.мова

Чемеровецький  НВК №1

11

ІІІ

 20

Чухрій     Дарина  Олегівна

Рос.мова

Чемеровецький  НВК №1

10

ІІ

 21

Квасніцька     Вікторія Петрівна

Трудове

Чемеровецький  НВК №2

9

ІІІ

 22

Марцинюк  Юрій    Вадимович

Трудове

Чорнянська  ЗОШ І-ІІІ ст.

11

ІІІ

 23

Гончарук     Вікторія  Юріївна

Укр..мова

Чемеровецький  ліцей

11

ІІІ

 24

Повар  Тетяна    Вадимівна

Укр..мова

Чемеровецький  НВК №1

9

ІІІ

 25

Чухрій      Дарина  Олегівна

Укр..мова

Чемеровецький  НВК №1

10

ІІІ

 26

Кушнірук     Владислав Васильович

Фізика

Закупнянська  ЗОШ І-ІІІ ст.

8

ІІІ

 27

Проців  Дмитро  Миколайович

Фізика

Чемеровецький НВК №1

9

ІІ

 28

Бужак Марія Віталівна

Хімія

Свіршковецька  ЗОШ І-ІІІ ступенів

8

ІІІ

 29

Проців Дмитро Миколайович

Хімія

Чемеровецький НВК №1

9

ІІІ

 30

Чорний Володимир Олександрович

Хімія

Чемеровецький НВК №1

11

ІІІ

 31

Крамар Дмитро Сергійович

Фізкультура

Чемеровецький НВК №1

10

ІІІ

 32

Вінярська  Ольга    Дмитрівна

Фізкультура

Чемеровецький НВК №1

11

ІІІ

Переглядів: 361 | Додав: chemrmk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]