Вітаю Вас, Гість
Головна » 2012 » Грудень » 3 » Районні змагання з баскетболу
12:28
Районні змагання з баскетболу
15 і 29 листопада в спортивному залі Чемеровецького НВК № 2 відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІ ст. в залік Спартакіади школярів районну. В змаганнях взяли участь 6 команд юнаків та 5 команд дівчат. За підсумками змагань  серед дівчат І місце виборола команда Андріївської ЗОШ І-ІІ ст. команда-№1, ІІ місце - Андріївської ЗОШ І-ІІ ст. команда-№2, ІІІ місце - П'ятничанської ЗОШ І-ІІ ст., серед юнаків  І місце виборола команда Андріївської ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце - Жабинецької ЗОШ І-ІІ ст. , ІІІ місце - П'ятничанської ЗОШ І-ІІ ст.

Команди-призери нагороджені дипломами, а переможці - м'ячами відділу освіти Чемеровецької райдержадміністрації.

15 і 29 листопада в спортивному залі Чемеровецького медичного коледжу відбулися змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ст. в залік Спартакіади школярів районну. В змаганнях взяли участь 9 команд юнаків та 7 команд дівчат. За підсумками змагань  серед дівчат І місце виборола команда Черчецької ЗОШ І-ІІІ ст. команда-№1, ІІ місце - Черчецької ЗОШ І-ІІІ ст. команда-№2, ІІІ місце - Закупнянської ЗОШ І-ІІІ ст.,серед юнаків  І місце виборола команда Закупнянської ЗОШ І-ІІІ ст., ІІ місце - Зарічанської ЗОШ І-ІІІ ст. , ІІІ місце - Черчецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Команди -призери нагороджені дипломами, а переможці - м'ячами відділу освіти Чемеровецької райдержадміністрації.

Переглядів: 653 | Додав: chemrmk | Рейтинг: 0.0/0